O MNIE


Nazywam się Ania Kornet i mam 22 lata. Bloguję, studiuję filologię polską, wychowuję dziecko, prowadzę dom, w wolnych chwilach tworzę.
Interesuję się szeroko pojętą twórczością (od handmade'u po literaturę i film), dekorowaniem wnętrz, edukacją i psychologią dzieci, podróżowaniem. Staram się żyć w zgodzie ze zdrowym stylem życia. Lubię siekać, mieszać, miksować, piec, gotować, czyli po prostu bawić się w kuchni. Uwielbiam tworzyć; wtedy czuję, że nie marnuję życia :)
W zakłopotanie wprawia mnie mówienie lub pisanie o sobie. Nie mam rozeznania we współczesnej technologii. Mam lęk wysokości i przerażają mnie pająki. Nie lubię nietolerancji, niekonstrukstywnej krytyki i agresywnych, złośliwych komentarzy.

Potrzeba tworzenia towarzyszyła mi od dawna. Jednak ujście znalazła dopiero w 2009 roku, kiedy zaczęłam robić biżuterię. Później trafiłam na polskie strony o scrapbookingu i różnych technikach rękodzielniczych. I przepadłam:) Ciągle staram się poznawać nowe techniki, doskonalić, tworzyć coś nowego.
Przygodę z blogowaniem rozpoczęłam w 2011 roku, kiedy odważyłam się założyć bloga NiesfornaDuszka, na którym miałam pokazywać moje prace. Na blogu pisałam bardzo nieregularnie, wygląd bloga był koszmarny, ale dzięki niemu zrozumiałam, co chciałabym robić w życiu. Dziś pokazuję Wam swoje nowe dzieło, Pracownię Aniako.
Pracownia Aniako jest blogiem, na którym będę prezentować swoje prace, ale też będę pisać na temat domu, gotowania, wychowywania dziecka, kultury, jednym słowem tego, co w danym czasie mnie zajmuje. Mam nadzieję, że Ci się u mnie spodoba :)
Zapraszam!


Jeśli chcesz się mnie o coś zapytać, porozmawiać o czymś, zamówić coś, wystarczy, że do mnie napiszesz na maila: pracowniaaniako@gmail.com.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz